Uitslagen 2014

Time trials

Zo 13:05 [001] SV D8+ time trial
1e t/m 7e => KF, rest => VW
1 ORC Orca 02:22.4
2 NER Nereus 02:25.1
3 SKA Skadi 02:26.8
4 TRI Triton 02:27.5
5 GYA Gyas 02:28.3
6 NJO Njord 02:28.4
7 LAG Laga 02:28.7
8 SKO Skoll 02:29.2
9 OKE Okeanos 02:29.6
10 AEG Aegir 02:31.3
11 PRO Proteus 02:34.9
Zo 13:15 [002] SV H8+ time trial
1e t/m 4e => KF, rest => VW
1 NER Nereus 01:59.0
2 OKE Okeanos 02:04.4
3 TRI Triton 02:04.7
4 LAG Laga 02:04.9
5 SKA Skadi 02:05.8
6 ORC Orca 02:06.4
7 SKO Skoll 02:07.0
8 AEG Aegir 02:07.3
9 NJO Njord 02:08.3
10 PHO Phocas 02:08.6
11 THE Theta 02:10.3
12 GYA Gyas 02:12.0
13 VID Vidar 02:12.6
Zo 13:40 [003] BV D8+ time trial
1e t/m 3e => KF, rest => VW
1 HOO De Hoop 02:30.0
2 SPA Het Spaarne 02:31.5
3 WIL Willem III 02:33.7
4 AMS De Amstel 02:37.1
5 DDS DDS 02.37.3
6 MAA De Maas 02.40.2
Zo 13:46 [004] BV H8+ time trial
1e => KF, rest => VW
1 WIL Willem III 02:08:6
2 HOO De Hoop 02:09.8
3 MAA De Maas 02:11.0
4 SPA Het Spaarne 02:11.8
5 TRO Tromp 02:18.3
6 AMS De Amstel 02:21.5

Voorwedstrijden

Zo 14:10 [005] SV D8+ voorwedstrijd 1
1 OKE Okeanos 02:24.7
2 SKO Skoll 02:28.8
Zo 14:14 [006] SV D8+ voorwedstrijd 2
1 NJO Njord 02:25.2
2 PRO Proteus 02:34.0
Zo 14:18 [007] SV D8+ voorwedstrijd 3
1 LAG Laga 02:27.4
2 AEG Aegir 02:29.6
Zo 14:22 [008] SV H8+ voorwedstrijd 1
1 AEG Aegir 02:08.3
2 NJO Njord 02:09.7
Zo 14:26 [009] SV H8+ voorwedstrijd 2
1 SKA Skadi 02:08.1
2 GYA Gyas 02:11.4
Zo 14:30 [010] SV H8+ voorwedstrijd 3
1 LAG Laga 02:08.5
2 VID Vidar 02:10.5
Zo 14:34 [011] SV H8+ voorwedstrijd 4
1 ORC Orca 02:07.6
2 THE Theta 02:09.9
Zo 14:38 [012] SV H8+ voorwedstrijd 5
1 SKO Skoll 02:11.0
2 PHO Phocas 02:12.8
Zo 15:33 [013] BV D8+ voorwedstrijd 1
1 AMS Amstel 02:36.3
2 DDS DDS 02.37.9
Zo 15:36 [014] BV D8+ voorwedstrijd 2
1 WIL Willem III 02:35.4
2 MAA De Maas 02.36.7
Zo 15:39 [015] BV H8+ voorwedstrijd 1
1 SPA Het Spaarne 02:14.0
2 TRO Tromp 02.17.5
Zo 15:42 [016] BV H8+ voorwedstrijd 2
1 MAA De Maas 02:13.7
2 AMS De Amstel 02.19.9

Kwart finales

Zo 15:45 [017] SV D8+ kwart finale 1
1 ORC Orca 02:26.1
2 OKE Okeanos 02:26.9
Zo 15:48 [018] SV D8+ kwart finale 2
1 GYA Gyas 02:24.5
2 TRI Triton 02:26.4
Zo 15:51 [019] SV D8+ kwart finale 3
1 SKA Skadi 02:24.1
2 NJO Njord 02:29.1
Zo 15:54 [020] SV D8+ kwart finale 4
1 NER Nereus 02:26.3
2 LAG Laga 02:29.5
Zo 15:57 [021] SV H8+ kwart finale 1
1 NER Nereus 02:09.7
2 AEG Aegir 02:11.8
Zo 16:00 [022] SV H8+ kwart finale 2
1 LAG Laga 02:05.2
2 SKA Skadi 02:08.1
Zo 16:03 [023] SV H8+ kwart finale 3
1 ORC Orca 02:04.9
2 TRI Triton 02:06.3
Zo 16:06 [024] SV H8+ kwart finale 4
1 OKE Okeanos 02:06.7
2 SKO Skoll 02:09.8

C-finales

Zo 16:15 [025] DV D8+ C-finale
1 DDS DDS 02:50.3
Zo 16:18 [026] BV H8+ C-finale
1 TRO Tromp 02:10.1
2 AMS De Amstel 02:14.2
Zo 16:21 [027] SV D8+ C-finale
1 OKE Okeanos 02:27.1
2 TRI Triton 02:29.0
Zo 16:24 [028] SV H8+ C-finale
1 SKA Skadi 02:05.8
2 TRI Triton 02:08.0

halve finales

Zo 16:30 [029] BV D8+ halve finale 1
1 HOO De Hoop 2:31.9
2 AMS De Amstel 2:37.4
Zo 16:33 [030] BV D8+ halve finale 2
1 SPA Het Spaarne 02:29.6
2 WIL Willem III 02:36.6
Zo 16:36 [031] SV D8+ halve finale 1
1 ORC Orca 02:26.2
2 GYA Gyas 02:27.3
Zo 16:39 [032] SV D8+ halve finale 2
1 NER Nereus 02:23.6
2 SKA Skadi 02:24.8
Zo 16:42 [033] BV H8+ halve finale 1
1 WIL Willem III 02:10.9
2 SPA Het Spaarne 2:12.5
Zo 16:45 [034] BV H8+ halve finale 2
1 HOO De Hoop 02:07.9
2 MAA De Maas 02:09.7
Zo 16:48 [035] SV H8+ halve finale 1
1 NER Nereus 02:06.8
2 LAG Laga 02:07.9
Zo 16:51 [036] SV H8+ halve finale 2
1 OKE Okeanos 02:04.7
2 ORC Orca 02:07.7

A-Finales

Zo 17:35 [037] BV D8+ A-finale
1 SPA Het Spaarne 02:29.6
2 HOO De Hoop 02:31.2
Zo 17:38 [038] SV D8+ A-finale
1 ORC Orca 02:23.7
2 NER Nereus 02:24.9
Zo 17:41 [039] BV H8+ A-finale
1 WIL Willem III 02:07.6
2 HOO De Hoop 02:09.1
Zo 17:44 [040] SV H8+ A-finale
1 NER Nereus 02:05.0
2 OKE Okeanos 02:06.8

B-Finales

Zo 17:51 [042] SV D8+ B-finale
1 SKA Skadi 02:26.3
2 GYA Gyas 02:30.1
Zo 17:57 [044] SV H8+ B-finale
1 ORC Orca 02:04.9
2 LAG Laga 02:06.4
Zo 18:00 [045] Fortunabeker-finale
1 ORC Orca 02:26.3
2 SPA Het Spaarne 02:34.3
Zo 18:06 [046] Palmbeker-finale
1 NER Nereus 02:02.1
2 WIL Willem III 02:11.1